Undervisning høst 2018 - Våren 2019

Oppdatert 21.8.2018
Musikantene har to øvelser i uken. En fellesøving med dirigent, og en individuell undervisningstime med instrumentallærer.  

Her er oversikten over dager og navn på dirigent eller instruktør.
Fellesøvelse

Hovedkorpset øver tirsdager kl 1745-1945, Hosle skole lille gymsal
Mats Kjelling, dirigent
tlf 45872311 / Mats.kjelling@me.com
Etter pause rullerer korpset på tutti spilling, finmessing, grovmessing og slagverk.

Juniorkorpset øver torsdager kl 16.00-17.00 på Hosle skole, lille gymsal.
Vinjar Hambro, dirigent
tlf 46636882/ vinjar.chr.hambro@gmail.com 
Jonas Johansson, dirigent
tlf 47285719/jonasj89@hotmail.com

Aspiranter øver kl 14.15 til 15.15 på sine respektive skoler. Bekkestua: Musikkrommet. Hosle: Lille Gymsal
Vinjar Hambro, dirigent
tlf 46636882/ vinjar.chr.hambro@gmail.com
Jonas Johansson, dirigent
tlf 47285719/ jonasj89@hotmail.com



Individuell undervisning

Alle musikantene i korpset skal ha undervisning av spesiallærer på sitt instrument. I skoleåret 2018/2019 har vi med oss disse profesjonelle lærerne:

Bjørn Husom, kornett
Tlf tlf 932 09 545 / bjorn.husom@baerum.kommune.no
Torsdager, Hosle skole

Rasmus Hatcher, slagverk
Tlf 45476940 /rasmushatcher@hotmail.no
Mandager Bekkestua barneskole

Jonas Johansson, kornett, horn, baryton 
Tlf 47285719 / jonasj89@hotmail.com
Torsdager og fredager Bekkestua barneskole

Ulrik Hjelm, kornett
tlf 45422043/ ulrik.hjelm@baerum.kommune.no
Mandager, Grav skole

Thomas Aarø, baryton og horn
thomas.aaro@baerum.kommune.no
Onsdager Hosle skole

Trond Olav Ruistuen, kornett og horn
tlf 926 49 253, trond.ruistuen@baerum.kommune.no
Onsdager Bekkestua barneskole

Ann Balzer, horn, kornett og trompet
tlf 46415014/ ann.balzer@baerum.kommune.no
Mandager Bekkestua barneskole

Petter Sørvold, tuba
tlf 958 06 756, mail petter.sorvold@baerum.kommune.no
Torsdager, Kunnskapssenteret, Sandvika



For generelle spørsmål om undervisning ta kontakt med undervisningleder Monica Kise på undervisningsleder@hosleskolekorps.no / 918 340335